The Beast Strikes The Networks 1981
Ďalší moment, ktorý zrejme vojde do histórie... Nasledovné tričko, vydané v roku 1981, sa tento týždeň predalo na internetovej aukcii za (dovolím si tvrdiť) rekordnú sumu 250,- EURO. Predok zdobí Eddie „Purgatory“ a vzadu je stvárnený na obrázku, ktorý som doposiaľ nevidel a priznám sa, že o existencii tohoto trička som celkovo nemal ani potuchy. Nám nezostáva nič iné, len si pozrieť exkluzívne fotky, ktoré nám sprostredkoval predajca trička...

Run To The Hills - česká verzia
Povráva sa, že knižná spoločnosť z Čiech, ktorá má dávno na svojom konte vydania rôznych hudobných kníh, pripravuje ešte tento rok vydať preklad (dúfajme, že poslednej verzie originálu) knihy „Run To The Hills“. Dúfajme, že vydavateľ bude mať voľnú ruku a spracovanie by sa mohlo podariť aj napríklad po fotografickej stránke.

Oprava
Chcel by som napraviť svoju chybu, nakoľko som zistil, že som sa pri poslednom prehlásení na konci súťaže o tričko Iron Maiden pomýlil. Iron Maiden nevystúpili len pod názvami Genghis Khan, Charlotte And The Harlots a The Angel And The Gamblers. Zabudol som na ich vystúpenie z roku 1990, kedy vystúpili v Milton Keynes pod názvom Holy Smokers.

Zobrazovaná strana 8 z 9

Iron Maiden Slovensko 2002 - 2024
Powered by Websupport